Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

Szanowni Państwo,

zbiorcze wyniki głosowania będą publikowane na stronie programu  w terminach: 30.01.2019, 06.02.2019, 13.02.2019 do godziny 16.00.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem programu.

Lista projektów

Sortuj według:
Placówka Wsparcia Dziennego Świetlica „PLUS” w Trzebini

Muzycznym krokiem...

Świetlica „PLUS” w Trzebini to miejsce bardzo ważne dla podopiecznych, spędzają w niej całe popołudnia. Dzięki pozyskanym środkom pojawi się możliwość wypełnienia tego czasu ciekawymi i atrakcyjnymi zajęciami muzyczno-tanecznymi. Świetlica to nie tylko miejsce na naukę, lecz także na dobrą zabawę i rozwijanie zainteresowań. Popołudniowe spotkania z muzyką i tańcem przyniosą podopiecznym nie tylko wiele radości, ale będą swoistym rodzajem muzykoterapii.

region 101

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Chrzanów Szpitalna 15

Liczba głosów

7795
Fundacja Viribus Unitis - Połączonymi Siłami

Unowocześnienie placu zabaw dla uczniów i przedszkolaków

Celem działań jest wykonanie placu zabaw: nowoczesnego, przyjaznego dla dzieci, estetycznego miejsca, w którym rodzice, dziadkowie wraz z dziećmi i przyjaciółmi z naszej miejscowości wspólnie spędzają czas. Projekt wpisuje się znakomicie w działania wychowawcze i profilaktyczne szkoły dotyczące aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Najmłodsi wraz z rodzicami, dziadkami lub opiekunami mogą korzystać popołudniami z placu zabaw w ciągu całego roku.

region 101

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Chrzanów Szpitalna 15

Liczba głosów

7149
Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów

XV Rajd Rowerowego z okazji Dnia Dziecka

Projekt ma na celu zapewnienie aktywnego wypoczynku dla dzieci, młodzieży i całych rodzin, rozwój rekreacji rowerowej wśród dzieci, promocję bezpiecznego poruszania się po drogach publicznych przez zachęcanie do jazdy w kamizelkach odblaskowych – „Bądź dobrze widoczny na drodze”. Działania obejmują uaktywnienie wielu środowisk np. przez zakup roweru dla wychowanków domu dziecka, promowanie roweru jako środka transportu oraz integrację społeczną.

region 101

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Chrzanów Szpitalna 15

Liczba głosów

4645
KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS