Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

 

 

Lista projektów

Sortuj według:
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej "Kuźnia Pruska"

Powrót do korzeni

Celem projektu jest zaktywizowanie i zintegrowanie mieszkańców. Poprzez wspólną zabawę uczestnicy będą mieli możliwość poznania historii miasta i okolicznych terenów, a udział w warsztatach rękodzielniczych pozwoli na poznanie dawnych zawodów i zdobycie nowych umiejętności. Projekt "Powrót do korzeni" to możliwość oderwania się od elektroniki i spędzenia czasu wspólnie z całą rodziną. Realizacja projektu pozwoli na kontynuację imprezy, która wpisała się na stałe w kalendarz lokalnych imprez.

region 10

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Dzierzgoń Zawadzkiego 12, Malbork Wybickiego 8, Malbork Grobelno 68a, Nowy Dwór Gdański Warszawska 2e

Stowarzyszenie Tujsk Sobie i Sąsiadom

Rewitalizacja terenu zielonego-Park w Nowotnej

Podstawowym celem projektu " Rewitalizacja terenu zielonego-Park w Nowotnej" jest propagowanie różnych form aktywnego spędzania czasu oraz ożywienie terenów zielonych, które obecnie nie spełniają funkcji rekreacyjnej ani estetycznej. Realizacja projektu w zdecydowany sposób przyczyni się do podniesienia atrakcyjności Nowotnej oraz do nawiązania współpracy między mieszkańcami.

region 10

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Dzierzgoń Zawadzkiego 12, Malbork Wybickiego 8, Malbork Grobelno 68a, Nowy Dwór Gdański Warszawska 2e

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS