Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

II edycja w liczbach

Zobacz efekty II edycji programu

Aktywizacja zawodowa seniorów, warsztaty artystyczne, zajęcia sportowe, a może inspirujący wykład o nowych technologiach? Do drugiej edycji programu „Decydujesz, pomagamy” zgłoszono blisko 700 projektów, które wspierają działania na rzecz lokalnej społeczności.

Szczęśliwe historie nie piszą się same, dlatego na Wasze projekty przekazaliśmy aż 750 000 zł
Szczęśliwe historie nie piszą się same, dlatego na Wasze projekty przekazaliśmy aż <strong> 750 000 zł </strong>

Łączna wartość grantów

750 000
Łączna wartość grantów

Liczba zgłoszonych projektów

700
Liczba zgłoszonych projektów

Liczba oddanych głosów

4 685 375
Liczba oddanych głosów

Liczba zwycięzców

145
Liczba zwycięzców

Sprawdź, kto zwyciężył w Twoim regionie

icon error
Hoppá! Hiba történt.
Az oldal nem töltötte be a Google Térképet megfelelően. A műszaki részletek a JavaScript-konzolban olvashatók.

fakty

fakty
fakty
fakty

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O II EDYCJI PROGRAMU "DECYDUJESZ, POMAGAMY"

Przykładowe realizacje

Stowarzyszenie inicjatyw motocyklowych viator „motoserce chełmża 2017”

W ramach projektu Stowarzyszenie zorganizowało akcję MOTOSERCE, w ramach której motocykliści promowali zbiórki krwi i honorowe krwiodawstwo. Kluczowym celem inicjatywy było uświadomienie odbiorcom, że bez honorowych dawców i ich krwi wielu osób nie udałoby się uratować. Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, kiedy to właśnie jemu potrzebna będzie pomoc, dlatego warto uczestniczyć w takich akcjach, a przede wszystkim regularnie oddawać krew.

Stowarzyszenie niezależnych inicjatyw społecznych błękit „warsztaty artystyczne z malarstwa na szkle i plastyki obrzędowej”

Stowarzyszenie Niezależnych Inicjatyw Społecznych Błękit zrealizowało projekt warsztatów artystycznych z malarstwa na szkle i plastyki obrzędowej. Projekt skierowany był do dzieci z powiatu limanowskiego, jednak ostatecznie wzięła w nim udział grupa uczestników w różnym wieku. Dwudniowe warsztaty prowadzone były przez lokalnych twórców ludowych, warsztat techniczny wzbogacony był opowieściami związanymi z tematyką prac rzemieślniczych.

Towarzystwo pomocy im. św. brata alberta koło łódzkie, schronisko dla kobiet i dzieci im. św. brata alberta „wspinaczka do radości - nowy plac zabaw dla dzieci ze schroniska dla kobiet i dzieci”

W ramach projektu „Wspinaczka do radości” stworzono nowy plac zabaw dla dzieci ze Schroniska dla Kobiet i Dzieci im. św. Brata Alberta. W Schronisku przebywają rodziny pozbawione dachu nad głową. Dzięki otrzymanemu grantowi powstało nowe miejsce, gdzie dzieci mogą spędzać swój wolny czas, nawiązywać przyjaźnie i poczuć, że jest to miejsce przeznaczone specjalnie dla nich.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS