icon_search
  • icon_forward_link Rowery dla całej rodziny

  Znajdź najlepsze rowery dla całej rodziny

  Zobacz ofertę icon_forward_link

  Tego lata każdy znajdzie odpowiedni rower dla siebie! Przygotowaliśmy bogatą ofertę rowerów, którą podzieliliśmy na cztery typy: rowery miejskie i trekkingowe do przemieszczania się w miejskiej dżungli, rowery składane, które można mieć zawsze pod ręką, doskonałej jakości rowery dla dzieci i rowery górskie dla miłośników adrenaliny. Nie możesz się zdecydować? Sprawdź pełną ofertę promocyjnych rowerów, które możesz kupić w naszych sklepach.

  Dostępność

  Dostępność

  Odkryj szeroką ofertę rowerów dostępną

  w sklepach w całym kraju.

  Cena

  Cena

  Zawsze chcemy zagwarantować Ci

  bezkonkurencyjne ceny.

  Jakość

  Jakość

  Rowery, które znalazły się w naszej

  ofercie, pochodzą wyłącznie od najlepszych dostawców.

  Gdzie kupić?

  i zobacz szczegółową ofertę. Wybierz typ sklepu i zobacz szczegółową ofertę.
  Odwiedź autoryzowany serwis rowerowy przed pierwszą jazdą

  Odwiedź autoryzowany serwis rowerowy przed pierwszą jazdą

  Drodzy klienci, przypominamy, że podstawą do zachowania warunków umowy gwarancyjnej jest przeprowadzenie kontroli roweru przed pierwszym użyciem. Klient posiadający rower powinien odwiedzić autoryzowany serwis rowerowy, w którym sprzęt zostanie wyregulowany, ustawiony i przygotowany do pracy. Dziękujemy za wyrozumiałość

  Gazetki i katalogi

  lub wybierz typ sklepu i zobacz szczegółową ofertę.

  Tesco gazetka - aktualna

  04. 06. - 09. 06. 2020

  Tesco gazetka - aktualna

  Więcej informacji  icon_contract  Oferta handlowa ważna w dniach 4.06-09.06.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
  icon_information
  Szczegóły
  1  /  X
  Oferta handlowa ważna w dniach 4.06-9.06.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.