Tesco Finanse

Moneygram finanse

Tesco Finanse są punktami, w których Alior Bank SA z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 38D, oferuje produkty finansowe na terenie sklepów należących do Tesco (Polska) sp. z o.o.

Zgodnie z Regulaminem akcji promocyjnej „Promocyjne raty w Tesco – kredyt 0%”, oprocentowanie i prowizja kredytu ratalnego na finansowanie zakupu towarów przemysłowych dostępnych w hipermarkecie Tesco wynosi 0%. Promocja dotyczy kredytów ratalnych udzielonych od 16.02.2017 r. do 24.05.2017 r. na kwotę od 150 zł i okres 5 miesięcy lub na kwotę od 500 zł i okres 10 miesięcy, lub na kwotę od 999 zł i okres 20 miesięcy. W ramach jednej umowy kredytu może być finansowanych kilka towarów łącznie, o niższej cenie jednostkowej niż kwota minimalna kredytu, o ile łączna wartość kredytowanych towarów jest równa lub wyższa od minimalnej kwoty kredytu.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 1500 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1500 zł, oprocentowanie stałe: 0%, całkowity koszt kredytu: 0 zł, 20 równych, miesięcznych rat w wysokości 75 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 13.10.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Bank uzależnia decyzję o udzieleniu kredytu od oceny zdolności i wiarygodności kredytowej Klienta. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty uruchomienia środków oraz daty płatności pierwszej raty. Pełna informacja o kredycie ratalnym, opłatach i prowizjach, w tym regulamin promocji, jest dostępna w punktach Tesco Finanse oraz na www.tesco.pl/finanse. Informacja handlowa według stanu na 16.02.2017 r.
Regulaminy promocji