icon_search

  Kody QR - Tesco

  Kody QR w Tesco

  Co to są kody QR?

  Lupa kod QR Kod QR (Quick Response) jest wynalezionym przez Japończyków dwuwymiarowym, kwadratowym kodem kreskowym. Skorzystanie z niego jest niezwykle proste. Wystarczy mieć przy sobie smartfon lub tablet wraz z odpowiednią aplikacją, zeskanować wybrany kod i za pomocą jednego przycisku odszyfrować jego zawartość.

  Gdzie możemy je spotkać?

  Gazetka Tesco kod QR Kody QR umieszczane są m.in. na gazetkach promocyjnych, ulotkach, wizytówkach, formularzach zamówień, stoiskach targowych, witrynach sklepowych, okładkach płyt CD, na przeróżnych opakowaniach i materiałach drukowanych.

  Co możemy odczytać?

  Strona m.tesco.pl kod QR Posiadając odpowiednie urządzenie mobilne wraz z niezbędną aplikacją możemy zeskanować kod QR, a następnie: połączyć się z siecią bezprzewodową, otworzyć stronę internetową lub film w oknie telefonu, przeczytać ukryte wiadomości i oferty reklamowe, dokonać płatności, otrzymać dane kontaktowe, a także wysłać SMS lub email.

  Jak odczytać koad QR?

  Jeżeli chcesz odczytać wybrany kod QR, wystarczy, że posiadasz notebook, tablet lub smartfon z wbudowanym aparatem lub kamerą internetową.
  Po włączeniu czytnika kodów QR w telefonie, skieruj obiektyw w stronę wybranego kodu, tak aby cały znalazł się w obszarze zaznaczonym na ekranie. Krok 1
  Po chwili czytnik kodów odszyfruje treść kodu i zaproponuje odpowiednią dla niej akcję.
  Krok 2
  Po wyrażeniu zgody na wybraną akcję, w Twoim telefonie pojawi się docelowa treść (np. strona internetowa). Krok 3

  ZDROWY APETYT

  QR

  Przetestuj działanie kodu QR.
  Już dziś pobierz darmową aplikację na urządzenia mobilne.

  • 1. zeskanuj kod QR
  • 2. zainstaluj aplikację Zdrowy Apetyt

  Lub kliknij i pobierz wersję dla twojego systemu:


  Przykładowe aplikacje do odczytu kodów QR

  Google Play


  Google Play

  App Store


  App Store