icon_search

  RADOŚĆ Z JEDZENIA DLA WSZYSTKICH

  Validity: 16.11 - 16.11.2016

  Tesco bardzo stara się, aby radość z jedzenia była udziałem każdego. Nie zapominamy o tych, którym poszczęściło się w życiu mniej. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że nasi Klienci także chcą wspierać takie osoby w swoich społecznościach.

  Dzięki współpracy z Bankami Żywności przekazujemy potrzebującym nadwyżki żywności: pieczywa, owoców i warzyw. To produkty dobrej jakości, których jest jednak zbyt dużo i nie zostaną sprzedane przed upływem daty przydatności do spożycia. Do końca 2016 roku w akcji będą brać udział już 192 nasze sklepy w Polsce i ponad 300 w Europie. Wierzymy w to, że wspólnie możemy pomagać lepiej i efektywniej.

  Ostatnie miesiące w roku to czas, który lubimy spędzać w domu z rodziną i przyjaciółmi, przy stole pełnym smakołyków.W Tesco pomagamy naszym Klientom w odkrywaniu radości płynącej z dobrego jedzenia.

  Dla tych z nas, którzy mają utrudniony dostęp do wartościowych, dobrej jakości produktów żywnościowych dla siebie i swoich bliskich, okres zimowy jest szczególnie trudny, a codzienny ciepły posiłek tym bardziej istotny.

  Co dla nich zrobimy?

  W ostatni weekend listopada zorganizujemy w naszych sklepach, jak co roku, Świąteczną Zbiórkę Żywności. Do udziału w zbiórce zapraszamy wszystkich naszych Klientów, którzy chcą przyłączyć się do akcji.

  W  2015 roku w całej Europie Środkowej zebraliśmy 419 ton żywności, która zapewniła aż milion posiłków dla najbardziej potrzebujących, a w tym roku spodziewamy się osiągnąć jeszcze więcej.

  Im więcej żywności przekazanej przez naszych Klientów, tym więcej pieniędzy przekazanych Bankom Żywności, Ponieważ w Tesco zobowiązaliśmy się powiększyć ilość zebranej żywności o 20%.