Wywiady z UCZESTNIKAMI PROGRAMU

 • Dagmara

  Dagmara

  Uczestniczka programu rozwojowego
  Postanowiłam wziąć udział w programie rozwojowym, ponieważ oferuje on jasną, ciekawą i intensywną ścieżkę rozwoju zawodowego, ponadto stanowi duże wyzwanie i daje możliwość sprawdzenia się w nowym środowisku, a także poznanie „od podszewki” branży handlowej. Program z perspektywy czasu oceniam bardzo pozytywnie.

  Dzięki udziałowi w nim mogłam rozwinąć wiele przydatnych kompetencji zawodowych. Nauczyłam się efektywnego zarządzania zespołem oraz dowiedziałam się, jak funkcjonują sklepy w naszej firmie. Ponadto wzięłam udział w wielu szkoleniach, które pozwoliły mi na podniesienie kwalifikacji.

  Polecam program wszystkim, którzy lubią pracę z ludźmi i chcą się rozwijać w przyszłości na stanowiskach kierowniczych.
 • Mateusz

  Mateusz

  Uczestnik programu rozwojowego
  Szukając pracy po studiach poza firmami związanymi z moim kierunkiem, zainteresowałem się również programami rozwojowymi. Pomyślałem, że wysyłając CV do Tesco nic nie stracę, a mogę tylko zyskać. Zrobiłem to, żeby mieć możliwość rozwoju w dużej międzynarodowej firmie oraz zdobyć ciekawe, niestandardowe doświadczenie zawodowe.

  Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że ten program to duża dawka wiedzy, możliwość poznania charakterystyki działania przedsiębiorstwa handlowego i szansa na szybki awans oraz przekraczanie własnych barier – często należy wychodzić ze swojej strefy komfortu. Mimo wszystko, w firmie pracuje wiele koleżanek i kolegów, którzy służą pomocą w realizacji programu oraz chętnie dzielą się wiedzą, co okazuję się nieocenionym wsparciem.
 • Ewelina

  Ewelina

  Uczestniczka programu rozwojowego
  O programie dowiedziałam się z jednego z portali publikujących ogłoszenia o pracę. Decyzja o zgłoszeniu się była impulsem, to było zaraz po ukończeniu studiów. Nie chciałam pracować w wyuczonym zawodzie prawnika i szukałam innej ścieżki zawodowej. Chciałam rozwijać się w kierunku stanowiska kierowniczego, najlepiej w dużej, międzynarodowej firmie. Stanęło na Tesco i programie rozwojowym. Dziś wiem, że to był dobry wybór, bo pracuję tu już 7 lat.

  Oprócz bardzo szerokiej oferty szkoleń umiejętności twardych i miękkich, a także menadżerskich, dostałam też możliwość szkolenia w sklepie. Mogłam dzięki temu poznać pracę w tym miejscu „od podszewki”. Będąc z innego środowiska, bez doświadczenia w handlu, można się w ten sposób wiele nauczyć. Program jest wielotorowym i kompleksowym planem, zarówno w zakresie wiedzy operacyjnej, jak i indywidualnego rozwoju. W jego trakcie przechodzi się przez sklepy, biuro główne i magazyn, a także wszystkie działy i stanowiska w sklepie, równolegle rozwijając się na szkoleniach i warsztatach. Co ważne, plan jest na tyle elastyczny, że można go dostosować do indywidualnych ambicji lub potrzeb.