Wywiady z UCZESTNIKAMI PROGRAMU

 • Dagmara Szypuła

  Dagmara Szypuła

  Uczestniczka programu rozwojowego Ekstraklasa w 2016 roku.
  Postanowiłam wziąć udział w programie rozwojowym Ekstraklasa, ponieważ oferuje on jasną, ciekawą i intensywną ścieżkę rozwoju zawodowego, ponadto stanowi duże wyzwanie i daje możliwość sprawdzenia się w nowym środowisku, a także poznanie „od podszewki” branży handlowej. Program z perspektywy czasu oceniam bardzo pozytywnie.

  Dzięki udziałowi w nim mogłam rozwinąć wiele przydatnych kompetencji zawodowych. Nauczyłam się efektywnego zarządzania zespołem oraz dowiedziałam się, jak funkcjonują sklepy w naszej firmie. Ponadto wzięłam udział w wielu szkoleniach, które pozwoliły mi na podniesienie kwalifikacji.

  Polecam program wszystkim, którzy lubią pracę z ludźmi i chcą się rozwijać w przyszłości na stanowiskach kierowniczych.
 • Mateusz Krawczyński

  Mateusz Krawczyński

  Uczestnik programu rozwojowego Ekstraklasa w 2016 roku.
  Szukając pracy po studiach poza firmami związanymi z moim kierunkiem, zainteresowałem się również programami rozwojowymi. Pomyślałem, że wysyłając CV do Tesco nic nie stracę, a mogę tylko zyskać. Zrobiłem to, żeby mieć możliwość rozwoju w dużej międzynarodowej firmie oraz zdobyć ciekawe, niestandardowe doświadczenie zawodowe.

  Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że ten program to duża dawka wiedzy, możliwość poznania charakterystyki działania przedsiębiorstwa handlowego i szansa na szybki awans oraz przekraczanie własnych barier – często należy wychodzić ze swojej strefy komfortu. Mimo wszystko, w firmie pracuje wiele koleżanek i kolegów, którzy służą pomocą w realizacji programu oraz chętnie dzielą się wiedzą, co okazuję się nieocenionym wsparciem.