Wywiady z UCZESTNIKAMI PROGRAMU

 • Adrian Zdziech

  Adrian Zdziech

  Stażysta w Biurze Głównym Tesco w 2017 roku.
  Początkowo nie miałem pojęcia jak funkcjonuje Biuro Główne Tesco i nie zwracałem uwagi na komunikaty o możliwości odbycia stażu czy praktyk. Jednak kiedy w końcu zdecydowałem się na staż, pojąłem, że Tesco to naprawdę wiele działów ściślej lub mniej współpracujących ze sobą.

  Staż pomógł mi rozwinąć umiejętności planowania, skupienia się na wielu rzeczach jednocześnie i współpracy w zespole. Szczególnie praca zespołowa była jego ważną częścią, gdyż na co dzień dużo komunikowałem się z innymi pracownikami, nawet tymi z drugiej części kraju, a podczas spotkań w Krakowie czy w swoich delegacjach miałem okazję poznać ich osobiście. Odbycie stażu w dużej mierze pozwoliło mi też samemu przed sobą zweryfikować swoje mocne strony i obszary do rozwoju.
 • Tomasz Parszywka

  Tomasz Parszywka

  Stażysta w Biurze Głównym Tesco w 2017 roku.
  Po trzech miesiącach odbywania praktyk w Biurze Głównym Tesco mogę szczerze powiedzieć, że nie był to zmarnowany czas. Dostałem szansę, aby zdobyć konkretne umiejętności i doświadczenie.

  Jako praktykant w dziale HR miałem za zadanie zrealizować swój mały projekt, co wiąże się z odpowiedzialnością, ale też wielką możliwością wykazania się. A wszystko to w miłej atmosferze i elastycznym wymiarze godzin pracy, przez co bez problemu mogłem pogodzić pracę ze studiami.

  Bardzo polecam odbycie praktyk w Tesco, ponieważ to świetna okazja, aby od środka zobaczyć jak funkcjonuje tak duża, międzynarodowa firma, oraz zdobyć cenne doświadczenie, które na pewno zaprocentuje w przyszłości.