Najczęściej zadawane PYTANIA

 • Czy pomimo braku oferty mogę złożyć aplikację na stanowisko, które mnie interesuje?
  Czy pomimo braku oferty mogę złożyć aplikację na stanowisko, które mnie interesuje?

  Tak. Aby zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko, na które aktualnie nie jest prowadzona rekrutacja, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego na naszej stronie. Zgłoszenie jest następnie przechowywane i podlega selekcji w przypadku uruchomienia rekrutacji na stanowisko, którym zainteresowany jest kandydat.

 • Kto prowadzi rekrutacje?
  Kto prowadzi rekrutacje?

  Proces rekrutacji prowadzi kierownik personalny lub partner personalny odpowiedzialny za daną jednostkę – sklep, Centrum Dystrybucji lub Biuro Główne.

 • Czy każdy otrzyma odpowiedź na aplikację?
  Czy każdy otrzyma odpowiedź na aplikację?

  Po wysłaniu aplikacji kandydat otrzymuje automatyczną odpowiedź potwierdzającą jej wpłynięcie. Każdy, kto bierze udział w rozmowie rekrutacyjnej jest informowany o jej wyniku.

 • W jakim wymiarze etatu mogę pracować w Tesco?
  W jakim wymiarze etatu mogę pracować w Tesco?

  W naszej firmie doceniamy korzyści wynikające z elastycznych form zatrudnienia, ceni je również wielu pracowników. Dlatego w Tesco funkcjonują różne wymiary etatów. W każdym wypadku decyzję o wymiarze czasu pracy pracownika podejmuje przełożony biorąc pod uwagę zatwierdzoną strukturę działu oraz zadania stawiane pracownikom na poszczególnych stanowiskach.

 • Skąd się dowiem, czy stanowisko, które mnie interesuje zostało już obsadzone? Kiedy będą wyniki rekrutacji na stanowisko…?
  Skąd się dowiem, czy stanowisko, które mnie interesuje zostało już obsadzone? Kiedy będą wyniki rekrutacji na stanowisko…?

  Na stronie internetowej publikowane są oferty pracy na stanowiska, które w dniu publikacji był wakat. W ogłoszeniach podawany jest termin przyjmowania zgłoszeń, może się jednak już od momentu otrzymania pierwszych zgłoszeń po opublikowaniu ogłoszenia prowadzone są rozmowy i może się zdarzyć, że w ich wyniku wyłonimy właściwego kandydata wcześniej niż zakładaliśmy. Wszystkie osoby, które biorą udział w rozmowach rekrutacyjnych informujemy o ich wynikach. Najbardziej aktualnej informacji na temat procesu rekrutacyjnego związanego z interesującym Państwa stanowiskiem może udzielić kierownik personalny i partner personalny opiekujący się danym sklepem lub działem centrali firmy (Biura głównego). Dane kontaktowe poszczególnych jednostek Tesco są dostępne na www.tesco.pl/sklepy/

 • Czy obecnie są wolne miejsca pracy w Tesco?
  Czy obecnie są wolne miejsca pracy w Tesco?

  Wszystkie aktualne oferty pracy publikowane są w zakładce „Aktualne oferty pracy” na stronie www.tesco.pl/kariera/. Zachęcamy do ich przeglądania.

 • Czy szukają Państwo kogoś na stanowisko…?
  Czy szukają Państwo kogoś na stanowisko…?

  Wszystkie aktualne oferty pracy publikowane są na stronie internetowej Tesco Praca i Kariera (www.tesco.pl/kariera/), a także na portalach rekrutacyjnych. Zachęcamy do ich przeglądania.

 • Czy jest możliwość pracy w TESCO w Wielkiej Brytanii?
  Czy jest możliwość pracy w TESCO w Wielkiej Brytanii?

  Obecnie w Tesco Polska nie prowadzimy rekrutacji do pracy w Tesco w Wielkiej Brytanii. Prosimy aplikować bezpośrednio do wybranego sklepu. Ponadto, jeśli Tesco w Wielkiej Brytanii lub w innym kraju ogłasza oferty pracy dla pracowników z pozostałych krajów, pracownicy TESCO Polska również mogą brać udział w rekrutacji.

 • Dlaczego nie przyjęto mnie do pracy, skoro mam tak wysokie kwalifikacje?
  Dlaczego nie przyjęto mnie do pracy, skoro mam tak wysokie kwalifikacje?

  Oprócz kwalifikacji bierzemy również pod uwagę odpowiednie doświadczenie oraz kompetencje osobowościowe spójne z modelem kompetencji obowiązującym w Tesco.

 • Gdzie należy złożyć dokumenty aplikacyjne?
  Gdzie należy złożyć dokumenty aplikacyjne?

  Odpowiadając na konkretne ogłoszenie rekrutacyjne, należy korzystać z informacji zawartych w ogłoszeniu. Najczęściej zgłoszenie kandydatury wymaga wypełnienia formularza on-line funkcjonującego na stronie internetowej Tesco Praca i Kariera (www.tesco.pl/kariera/). Aby zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko, na które aktualnie nie jest prowadzona rekrutacja, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego na naszej stronie. Zgłoszenie jest następnie przechowywane i podlega selekcji w przypadku uruchomienia rekrutacji na stanowisko, którym zainteresowany jest kandydat.

 • Gdzie można znaleźć aktualne oferty pracy w Tesco?
  Gdzie można znaleźć aktualne oferty pracy w Tesco?

  Aktualne oferty pracy publikowane są na stronie internetowej Tesco Kariera (www.tesco.pl/kariera/), a także na portalach rekrutacyjnych.

 • Jakich sklepów dotyczą oferty pracy?
  Jakich sklepów dotyczą oferty pracy?

  Oferty pracy przedstawione na naszej stronie internetowej dotyczą wszystkich sklepów na terenie całej Polski, w których aktualnie poszukujemy pracowników. W zakładce „Aktualne oferty pracy” dostępne są funkcje pozwalające na zawężenie listy ofert do tych, które interesują kandydata ze względu na województwo, miejscowość, a nawet konkretny sklep.