Ze wsparciem Tesco przekroczą granice

Ze wsparciem Tesco przekroczą granice

Lipiec 2018

„Crossing Borders – przekraczamy granice” to nazwa ciekawego projektu młodych ludzi, którzy postanowili wyruszyć w najpiękniejszą i najciekawszą podróż w ich życiu. Jadąc starym, własnoręcznie wyremontowanym Volkswagenem T3, chcą przekroczyć granice dziesięciu europejskich państw. Podróż odbędzie się m.in. dzięki wsparciu Tesco.
Gabriela, Mateusz, Maciej i dwóch Jakubów to grupa przyjaciół pochodząca z regionu tarnowskiego. Na co dzień studiują w Krakowie, a w wolnych chwilach wspólnie podróżują. W swoją największą jak dotychczas wyprawę postanowili wybrać się 34-letnim Volkswagenem T3, którego zakupili przed dwoma laty. Następnie spędzili długie godziny w warsztacie, remontując samochód, a w międzyczasie opracowali plan swojej niezwykłej przygody.
W lipcu wreszcie ruszają w podróż marzeń. W trakcie 43 dni chcą pokonać trasę, która prowadzi przez dziesięć europejskich krajów. Podróż rozpoczną z rodzinnego Tarnowa, następnie odwiedzą kolejno Czechy, Austrię, Włochy, Francję, Hiszpanię oraz Gibraltar, który jest kulturowym punktem tego typu wypraw. W drodze powrotnej natomiast pokonają granice Portugalii, Belgii, Holandii i Niemiec. Będą odwiedzać większe i mniejsze miasta, spać w pięknych okolicznościach przyrody, zwiedzać urokliwe tereny oraz spacerować po plażach i górskich szalkach.
Tesco z wielką przyjemnością wspiera niezwykły pomysł młodych podróżników. Ufundowaliśmy dla nich m.in. prowiant oraz różne rzeczy potrzebne w trakcie długiej drogi. Europę będą przemierzać z naszym logo na samochodzie.
Relację z przygotowań do podróży i jej samej można śledzić na stronie internetowej projektu „Crossing Borders”: www.facebook.com/crossingbordersT3.