Wybieramy najlepszych

Wybieramy najlepszych

Lipiec 2018

Zakończyliśmy już wstępną selekcję kandydatów do tegorocznej odsłony programu rozwojowego dla absolwentów Ekstraklasa. Spośród zgłoszonych osób niedługo wybierzemy najlepszych. Będzie to kolejna grupa młodych ludzi, którzy rozpoczną niezwykłą przygodę z Tesco. Może ona na zawsze odmienić ich zawodowe życie.
Wszyscy zainteresowani uczestnictwem w programie rozwojowym Ekstraklasa oraz spełniający wymogi mogli aplikować do niego od marca tego roku, kiedy rozpoczęła się rekrutacja. Szukaliśmy przedsiębiorczych, ambitnych, gotowych do działania i innowacyjnych absolwentów szkół wyższych, którzy uczą się szybko i chętnie współpracują z innymi.
Wstępna rekrutacja trwała do czerwca, a w tym czasie otrzymaliśmy wiele zgłoszeń od kandydatów. Obecnie rozpoczął się już okres ich weryfikacji i niedługo wybierzemy grupę osób, która będzie uczestniczyła w najnowszej odsłonie naszego programu.
Ekstraklasa zwyczajowo rozpocznie się we wrześniu. Jej przyszłych uczestników czeka roczny okres pełen intensywnej, ale satysfakcjonującej pracy. Będą się rozwijać, szkolić i nabywać praktyczne umiejętności, wykonując zadania na różnych stanowiskach w naszych sklepach, dzięki czemu poznają operacje sklepowe od podszewki. Po roku mogą trafić na kierownicze stanowisko w Tesco.