Wakacyjny obóz Tesco dla dzieci koleżanek i kolegów w trudnej sytuacji życiowej

Wakacyjny obóz Tesco dla dzieci koleżanek i kolegów w trudnej sytuacji życiowej

Wrzesień 2018

Słoneczna wakacyjna pogoda, malownicze krajobrazy, piękna przyroda, tydzień wypełniony różnorodnymi zabawnymi grami, zawodami i innymi edukacyjnymi zajęciami – tak wyglądały letnie obozy dla dzieci organizowany przez Tesco.
Niestety, niektórzy z naszych koleżanek i kolegów znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, nie mogą pozwolić sobie na organizację wakacji dla swoich pociech. Doskonale wiemy, że dzieciństwo powinno być czasem pełnym zabawy i radości, dlatego też zorganizowaliśmy letnie obozy w każdym z 4 krajów w Europie Środkowej. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy pomóc tym dzieciom, aby spędziły trochę czasu z ich rówieśnikami pomimo ich trudnej sytuacji.
W Słowacji była to już czwarta edycja letnich obozów, w pozostałych krajach projekt ten był organizowany po raz drugi. Chcemy, aby letnie obozy stały się tradycją we wszystkich krajach.
Dzieci miały okazję skorzystać z różnorodnych zajęć sportowych, edukacyjnych i kulturalnych, takich jak: lekcje języka angielskiego, warsztaty taneczne, zabawy terenowe, warsztaty kreatywne, zajęcia na wysokości, basen i wiele innych. A co najważniejsze udział każdego dziecka był darmowy.
Z obozów letnich skorzystało łącznie 769 dzieci ze wszystkich 4 krajów w Europie Środkowej, spędzając 46 dni na wspaniałej zabawie. Wiele dzieci znalazło nowych przyjaciół i wierzymy, że na długo pozostanie to w ich pamięci!
Chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które brały udział w organizacji letnich obozów dla dzieci. Ten wspaniały projekt nie byłby możliwy bez ich pomocy i poświęcenia. Czekamy na przyszły rok, na kolejną niesamowitą edycję letnich obozów.