Studenci godnie reprezentują Tesco

Studenci godnie reprezentują Tesco

Listopad 2017

W tym roku trwa kolejna odsłona programu Ambasador Tesco. To forma współpracy pomiędzy naszą firmą a środowiskiem uniwersyteckim w wybranych miastach Polski. Dzięki działaniom naszych młodych współpracowników docieramy do studentek i studentów wyższych szkół, a sami Ambasadorzy również wiele na tym zyskują.
Program Ambasador Tesco trwa rok, a w tym czasie wybrani wcześniej studenci współpracują z nami w zakresie budowania na swoich uczelniach wizerunku firmy jako atrakcyjnego i innowacyjnego pracodawcy.
W ostatnich miesiącach nasi Ambasadorzy zorganizowali szereg akcji. Przygotowali m.in. Tesco Day na terenie kilku szkół wyższych w Polsce, podczas którego nasi pracownicy spotykali się ze studentami, opowiadali o pracy w firmie i prowadzili przydatne szkolenia. Ponadto Ambasadorzy reprezentowali Tesco podczas różnych uczelnianych wydarzeń i pomagali je organizować. Na co dzień informują też koleżanki i kolegów o możliwościach rozwoju zawodowego w naszej firmie.
Ambasadorzy dzięki współpracy z nami wiele zyskują. Zdobywają nowe umiejętności, rozwijają zdolności organizacyjne i przywódcze, mogą realizować własne pomysły i nawiązywać nowe kontakty. Przygotowujemy także dla nich atrakcyjne szkolenia, pożyteczne warsztaty i konferencje.
W 2018 roku posiadamy Ambasadorów w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, Politechnice Białostockiej, Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Zainteresowanych studentów zachęcamy do udziału w kolejnych odsłonach programu Ambasador Tesco. To wyjątkowa okazja, żeby wspólnie zrobić coś ciekawego!