Przedszkolaki dały czadu!

Przedszkolaki dały czadu!

Maj 2018

19 maja na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 35 w Krakowie było kolorowo, radośnie i tanecznie. Wszystko dzięki Przeglądowi Artystycznemu Przedszkoli pod nazwą „Roztańczony Przedszkolak na scenie u Natalii”. Tesco z radością zaangażowało się w to przedsięwzięcie.
Przegląd Artystyczny Przedszkoli miał charakter konkursu, w którym wzięło udział łącznie 14 placówek z Krakowa i okolic. Dzieci prezentowały swoje umiejętności taneczne, a oceniało je profesjonalne jury, w skład którego weszli instruktorzy tańca, choreografowie oraz zawodowi tancerze. Zwracali uwagę na dobór muzyki i stroju, wykonanie, choreografię oraz ogólne wrażenie.
Impreza odbywała się pod hasłem „Z Tobą zabawa jest najfajniejsza”. I faktycznie dobrej zabawy, dzięki entuzjazmowi i pokazom przedszkolaków, nie zabrakło. Wszystkiemu przyglądali się rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście.
Grand Prix im. Doroty Wargali oraz Nagrodę Publiczności otrzymał zespół Hippo Dance z Niepublicznego Przedszkola Artystyczno-Językowego. I miejsce zajęła formacja UPA Dance z Samorządowego Przedszkola nr 136, na II pozycji uplasowała się grupa Anandani z Samorządowego Przedszkola nr 32, a III lokatę zajął zespół NatalAnki z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Świątnikach Górnych. Ponadto wyróżniono formację Smerfiki z Punkty Przedszkolnego „Smerfy” w Krakowie. Cieszymy się, że jako firma mogliśmy zaangażować się w to wspaniałe wydarzenie. A przedszkolakom gratulujemy tanecznych zdolności!