O nas dla nich

O nas dla nich

Kwiecień 2018

Tesco wychodzi naprzeciw swoim potencjalnym pracownikom. Tak było w marcu i kwietniu, kiedy uczestniczyliśmy w czterech targach pracy na terenie różnych miast Polski. Opowiadaliśmy o nas, ale dla nich – młodych ludzi, którzy wkraczają na rynek pracy, albo tych doświadczonych, szukających nowego miejsca zatrudnienia.
Targi pracy, podczas których na swoim stoisku zaprezentowaliśmy naszą ofertę, odbyły się 8 marca na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, 22 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, 10 kwietnia w Ergo Arenie w Gdańsku oraz 19 kwietnia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.
Targi to wyjątkowy moment na to, aby spotkać się z naszymi potencjalnymi przyszłymi pracownikami. Odpowiadaliśmy na pytania młodych i nieco starszych uczestników, opowiadaliśmy o pracy w naszej firmie i możliwościach rozwoju zawodowego. Rozdaliśmy także gadżety i zorganizowaliśmy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
O tym, że warto brać udział w targach pracy, świadczy fakt, że choćby w naszym programie rozwojowym Ekstraklasa są obecnie osoby, które trafiły do niego niemal wprost z targów. Do zobaczenia więc na kolejnych targach!