Mamy pomocne dłonie

Mamy pomocne dłonie

Kwiecień 2018

W marcu i kwietniu tego roku po raz kolejny w Tesco odbyła się akcja „Helping Hands”. To wyjątkowy moment, gdy nasi pracownicy, którzy na co dzień pracują w innych miejscach, opuszczają swoje biurka i biorą czynny udział w wykonywaniu obowiązków w sklepach.
Jesteśmy firmą, która stawia na działanie zespołowe. Staramy się wsłuchiwać w potrzeby drugiego pracownika i wzajemnie sobie pomagać. Przykładem tego jest właśnie akcja „Helping Hands”, za sprawą której pracownikom sklepów pomagają osoby, którzy na co dzień pełnią odmienne role, np. pracują w Biurze Głównym.
Dla uczestników akcji to doskonała okazja do tego, żeby poznać koleżanki i kolegów ze sklepów, a równocześnie w praktyce zaznajomić się ze specyfiką ich obowiązków.
W końcu wszyscy tworzymy jedną, wielką rodzinę, a w rodzinie należy wyciągać do siebie pomocne dłonie… Akcję tę zorganizowaliśmy już po raz kolejny. Odbywa się ona w gorącym, świątecznym okresie, gdy pracy w sklepach jest najwięcej. Na pewno będziemy ją w przyszłości kontynuować.