Jesienne targi pracy

Jesienne targi pracy

Październik 2017

Jakie są możliwości rozwoju w naszej firmie? Co oferujemy absolwentom poszczególnych kierunków studiów? Dlaczego warto pracować w Tesco? Między innymi na te pytania odpowiadaliśmy tym, którzy pojawili się przy naszym stoisku podczas dwóch jesiennych targów pracy w Krakowie.
12 października odbyły się XIV Targi Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Natomiast 19 października w Centrum Kongresowym ICE Kraków zorganizowano kolejną edycję targów Absolvent Talent Days. Tesco z powodzeniem zaznaczyło swoją obecność podczas obydwu tych wydarzeń.
Nasi pracownicy na specjalnie przygotowanym stoisku mieli co robić, bo zainteresowanie targami było ogromne. Spotkaliśmy się z setkami młodych ludzi, opowiadając im o pracy w Tesco i szansach rozwoju zawodowego, jakie młodym ludziom stwarza nasza firma. Odpowiadaliśmy też na liczne pytania uczestników targów, a dla wszystkich mieliśmy niespodzianki w postaci gadżetów. Był też konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.
Dziś są już w naszym wielkim zespole osoby, które na przestrzeni ostatnich lat do Tesco trafiły właśnie dzięki targom pracy. I nie żałują swojej decyzji! ;)