Ekstraklasa ruszyła z impetem

Ekstraklasa ruszyła z impetem

Wrzesień 2017

1 września 2017 roku kolejna grupa młodych ludzi rozpoczęła wyjątkową przygodę z naszą firmą w ramach programu rozwojowego Ekstraklasa. Dla wybranych w trakcie rekrutacji uczestników zaczął się 12-miesięczny okres pełen szkoleń, zdobywania wiedzy i cennych doświadczeń.
To już kolejna grupa młodych ludzi, którą wybraliśmy do programu rozwojowego dla absolwentów Ekstraklasa. A łatwo nie było, bo w trakcie wiosennego okresu, kiedy zainteresowani mogli aplikować, trafiło do nas wiele zgłoszeń.
Spośród wszystkich kandydatów musieliśmy następnie wybrać najlepszych, a oni 1 września rozpoczęli program, który sprawi, że staną się jeszcze lepsi i już niedługo będą mogli objąć kierownicze stanowisko w Tesco. Ekstraklasa jest bowiem wyjątkowym na polskim rynku pracy programem, który właśnie to umożliwia.
Program trwa rok. W tym czasie jego uczestnicy odbywają serię szkoleń, warsztatów czy spotkań z ludźmi biznesów. Pracują na różnych stanowiskach, aby poznać specyfikę i różne obszary dziania naszej firmy. Są wspierani przez opiekunów i mentorów, żeby po roku intensywnej pracy i zdobywania wiedzy móc objąć kierownicze stanowisko w jednym ze sklepów Tesco.