Z produktami Tefal codzienne gotowanie i pieczenie będzie teraz prostsze

Kup w Tesco produkty Tefal za niższą cenę

Kliknij zdjęcie, aby uzyskać więcej informacji
Patelnia ⌀ 28 cm
Patelnia ⌀ 24 cm
Patelnia naleśnikowa ⌀ 25 cm
Wok ⌀ 28 cm
Forma na tartę ⌀ 28 cm
Tortownica okrągła z odpinana obręczą ⌀ 27 cm
Prostokątna forma do pieczenia z odpinaną obręczą 36 x 24 cm
Forma na muffiny
Plancha Valencia grill elektryczny
Optichef blender ręczny 3w1
Wizzo robot kuchenny
Quick Mix mikser ręczny
Waga Optis
Blendforce
1 / 14

Drodzy klienci,

 

W związku z niebywałym zainteresowaniem naszym programem „Tefal Pieczenie”, wydawanie naklejek zakończy się z dniem 6 lutego 2019  r. Wypełnione karty kolekcjonerskie mogą zostać użyte do zakupów produktów z rabatem najpóźniej do 20 lutego 2019 r. lub do wyczerpania asortymentu promocyjnego w sklepach biorących udział w promocji. Ilość i dostępność produktów różni się w poszczególnych sklepach, a część z nich może nie być już dostępna.

Aktualnie w niektórych sklepach posiadamy ostatnie sztuki robota Wizzo, wagi Optiss, patelni naleśnikowej 25cm, blendera ręcznego Optichef oraz miksera ręcznego Quickmix.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Zbieraj naklejki
i kupuj produkty Tefal w niższej cenie dzięki karcie Clubcard

Naklejki wydawane są od 08.11.2018 r. do 06.02.2019 r. Produkty z rabatem można zakupić od 08.11.2018 r. do 20.02.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu. W celu uzyskania rabatu zbierz 10 lub 15 naklejek w zależności od produktu, a następnie użyj karty Clubcard przy zapłacie. Za każde wydane 10 zł w sklepach Tesco otrzymasz 1 naklejkę. Wszystkie prodykty są dostępne w ograniczonych ilościach. Dostępność poszczególnych produktów może się różnić w zależności od sklepu. Rabat liczony jest od ceny regularnej. Produkt można także kupić bez korzystania z rabatu, w cenie regularnej. Sprawdź Regulamin i listę sklepów pod następującymi linkami: Regulamin i lista sklepów. Promocja wyłącznie dla konsumentów (nie dotyczy przedsiębiorców i osób prawnych).