Przepisy Zupa z pietruszką

Składniki

1/2 kg ziemniaków

1 pęczek pietruszki

1 cebula

2 kostki rosołowe

ok. 1 l wody

2 łyżki cytryny

1 łyżeczka masła

2 łyżki śmietany

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Ziemniaki obierz, umyj i ugotuj w osolonej wodzie pod przykryciem, następnie odcedź. Cebulę obierz i pokrój w kostkę, zeszklij na maśle. 2 kostki rosołowe rozpuść 1 litrze wody. Pietruszkę umyj, strząśnij nadmiar wody i drobno posiekaj. Ziemniaki, podsmażoną cebulkę, 2 łyżki śmietany i posiekaną pietruszkę zmiksuj razem z bulionem z kostki. Całość przelej do rondelka, dodaj przyprawy, sok z cytryny i doprowadź do wrzenia. Podawaj od razu z listkami pietruszki.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4