Przepisy Zupa z karpia

Składniki

2 połówki karpia bez głowy

300 g marchewki

100 g pietruszki

100 g masła

50 g mąki

sól, pieprz, gałka muszkatołowa, liść'laurowy, ziele angielskie

1 łyżka kwaśnej śmietany

300 g kawioru

60 ml winegretu z czerwonego wina

1 łyżka cukru

grzanki z małej bagietki smażone na 2 łyżkach oliwy z oliwek

natka pietruszki do dekoracji

Opis

Rybę wraz z przyprawami ugotuj w wodzie. Wyjmij ugotowane mięso. Warzywa drobno posiekaj i usmaż je z częścią masła. Z mąki i reszty masła zrób zasmażkę i wraz z warzywami dodaj do zupy. Gotuj przez 20 minut na średnim ogniu. Winegret, łyżkę cukru i szczyptę soli wraz z kawiorem włóż do rondla. Gotuj przez ok. 10 minut. Ostudź, a następnie dodaj do zupy. Zupę podawaj z natką pietruszki, śmietaną i grzankami.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8