Przepisy Zupa morska
Składniki
50 g masła
1 starta marchewka
2 drobno posiekane cebule
1 l rosołu warzywnego domowej roboty lub z kostki instant
250 ml białego wytrawnego wina
2 łyżki mąki
2 żółtka
250 g owoców morza
pietruszka do przybrania
przyprawy: pieprz, sól
Opis

W garnuszku rozpuść masło, przesmaż marchewkę z cebulą przez ok. 5 min, od czasu do czasu mieszając. Dodaj bulion i gotuj 15 min.
Dolej wino, mąkę rozprowadź w 1/4 szklanki zimnej wody i wlej do zupy. Wymieszaj. Zagotuj. Żółtka wymieszaj w kubku z chochlą rosołu i wlej do zupy.
Dodaj przelane gorącą wodą owoce morza, podgrzej i dopraw solą i pieprzem.
Posyp pietruszką.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi

Tesco Piękno każdego dnia

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.06.2019-19.06.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.06-18.06.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4