Przepisy Zupa krem z marchwi

Składniki

250 g marchwi

2 średnie ziemniaki

1/4 cebuli

1/2 ząbka czosnku

2 łyżki oliwy z oliwek

500 ml bulionu drobiowego

przyprawy: imbir mielony i sól do smaku

Opis

Warzywa dokładnie umyj i obierz. Marchew zetrzyj na tarce, a ziemniaki pokrój w kostkę. Posiekaj drobno cebulę i czosnek. Oliwę rozgrzej w rondelku i zeszklij na niej cebulę i czosnek. Dodaj rozdrobnione warzywa, a po chwili zalej całość bulionem. Gotuj aż warzywa zmiękną. Zdejmij garnek z ognia i zmiksuj. Dopraw imbirem i solą. Zupę możesz podać z odrobiną śmietany.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8