Przepisy Zupa czosnkowa

Składniki

4 ząbki czosnku

1 mała cebula

400 ml bulionu warzywnego

1 duży ziemniak

50 ml śmietany kremówki

1/2 szkl. wiórków parmezanu

1 łyżka masła

3 grzanki z chleba tostowego

sól

Opis

Posiekaną cebulę i czosnek zeszklij na rozgrzanym maśle. Najlepiej zrób to od razu w garnku, w którym będzie gotowała się zupa. Dodaj obranego i pokrojonego w kostkę ziemniaka. Zamieszaj. Kiedy ziemniaki nieco się rozgrzeją, dodaj ciepły bulion. Całość posól i zagotuj. Zmniejsz ogień i gotuj, aż kawałki ziemniaka się ugotują.

Chochelkę gorącej zupy dodaj do śmietany, wymieszaj i dodaj do reszty zupy. Całość dokładnie zmiksuj w blenderze. Podaj porcje zupy z grzankami i wiórkami sera na wierzchu.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8