Przepisy Zupa cebulowa z grzankami

Składniki

4 duże białe cebule

masło

1 l bulionu

100 ml śmietany

1 pęczek koperku

4 kromki pieczywa tostowego

sól

pieprz

Opis

Wypróbuj nasz przepis na szybką, tanią i aromatyczną zupę, a dzięki naszym produktom z oznaczeniem Nasza Cena jedna porcja będzie Cię kosztowała tylko ok. 1,50 zł.*

*Cena podana jest w przybliżeniu i może się różnić w zależności od aktualnej oferty.

Sposób przygotowania

1

Cebule posiekaj i wrzuć do rondla z łyżką masła. Smaż, mieszając, aż zaczną się lekko rumienić.. Następnie wlej bulion, przykryj i gotuj przez 10 minut.

2

Wlej śmietankę, zestaw z ognia i zmiksuj całość blenderem. Dopraw solą i pieprzem.

3

Tosty pokrój w kostkę, rozrzuć na blasze i wsuń do gorącego pieca na 3 minuty. Uważaj, by się nie spaliły.

4

Porcję gorącej zupy posyp posiekanym koperkiem i garścią chrupiących grzanek.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 21.05-27.05.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco katalog – grill i ogród

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 23.04.2020-27.05.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8