Przepisy Zrazy zawijane z farszem z grzybów leśnych
Składniki
700 g rostbefu wołowego
150 g grzybów suszonych
4 łyżki mąki
2 cebule
100 g margaryny
70 ml oleju
przyprawy: sól, pieprz, ziele angielskie, liść laurowy
Opis

Mięso umyj, pokrój w plastry i rozbij tłuczkiem. Grzyby gotuj przez ok. 15 min. Następnie odcedź je i pokrój w kostkę (kilka grzybków zostaw, aby później dodać do sosu). Cebulę obierz i pokrój w drobną kostkę.

Na patelni rozpuść margarynę i podsmaż cebulę. Dodaj pokrojone grzybki, dopraw do smaku solą i pieprzem. Każdy plasterek mięsa przypraw solą i pieprzem, nałóż farszu grzybowego i zawijaj w roladki (możesz spiąć wykałaczką). Gotowe roladki obtaczaj w mące i smaż na rozgrzanym oleju.

Usmażone roladki przełóż do garnka i zalej ok. ½ l wody. Dodaj pozostawione wcześniej grzyby, liść laurowy i ziele angielskie. Przypraw solą, pieprzem i duś pod przykryciem przez ok. 50 min. W naczyniu wymieszaj wodę z mąką, tak aby nie było grudek. Otrzymaną zawiesiną zagęść sos.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi

Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  Informacje



Oferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 19.06-26.06.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Piękno każdego dnia

Więcej informacji  Informacje



Oferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.06.2019-19.06.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
255 min.
Przystawki
2 3 4