Przepisy Zielona zupa z gnocchi z semoliny
Składniki
1 szt. pora
3 szt. pasternaka
250 g liści szpinaku
500 ml bulionu
200 ml oleju
1 szt. pietruszki
1 szt. mielonego pieprzu białego
Gnocchi:
90 g mąki semoliny
1 szt. jajka
1 szczypta soli
Sposób przygotowania
1
Zupa: rozgrzej olej. Umyj warzywa, pokrój por i pasternak, a następnie wrzuć wszystko na patelnię. Dolej bulion (lub wodę), dodaj sól i pieprz. Gotuj wszystko przez około 15 minut. Następnie zdejmij z palnika, dodaj łodyżkę pietruszki, liście szpinaku i kiedy staną się miękkie, zmiksuj wszystko.
2
Gnocchi: w garnuszku zmieszaj mąkę z semoliny z jajkiem i solą. Jeśli mąka i jajka nie będą chciały się połączyć, dodaj małą ilość wody. Pozostaw to na około 5 minut. Z ciasta wykrawaj łyżką gnocchi i gotuj je w słonej wodzie. Przelej zupę na talerz, włóż do niej gnocchi i podaj gościom.
Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi

Tesco Piękno każdego dnia

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.06.2019-19.06.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.06-18.06.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4