Przepisy Zielona galaretka z awokado i łososiem

Składniki

12 płatów łososia wędzonego

1/2 l bulionu rybnego

2 i 1/2 łyżeczki żelatyny

3 garście rukoli

1 awokado

kilka łyżek kaparów

Bulion rybny:

1 liść laurowy

1 ziele angielskie

1 cebula

1 marchew

1/4 selera

1/2 pora

1 korzeń pietruszki

sok z 1/2 cytryny

Opis

Do garnka wlej pół litra wody, dodaj sól, ziarenka pieprzu, liść laurowy i obrane, umyte warzywa w całości. Gotuj ok. 30 min aż warzywa zmiękną. Następnie bulion przecedź.

Do drugiego garnka włóż filety łososia i zalej gorącym wywarem z warzyw. Wciśnij sok z cytryny i pozostaw rybę w wywarze ok. 5 godzin, tak aby smaki się przeszły, a łosoś zmienił barwę na jasną.

Po tym czasie wyjmij delikatnie filety łyżką cedzakową. Wywar przecedź i podgrzej na wolnym ogniu. Żelatynę rozpuść w kilku łyżkach zimnego bulionu, aby spęczniała, po czym zalej gorącym, aby się rozpuściła. Wlej zawartość do pozostałego bulionu, wymieszaj, dodaj umytą rukolę i wszystko razem zmiksuj.

Półmisek lub mniejsze pojemniczki na galaretkę wyłóż plastrami łososia, pokrojonym w kostkę awokado, dodaj kapary. Tężejącym bulionem zalej łososia. Galaretkę pozostaw w zimnym miejscu do całkowitego stężenia. Udekoruj wędzonym PORADA KONTEKSTOWA - WĘDZENIE łososiem i podawaj skropione cytryną.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Nasza cena

1 / 3

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4