Przepisy Zestaw śniadaniowy z gwiazdką

Składniki

1 kromka ciemnego pieczywa 

1 kromka jasnego pieczywa 

5 g masła 

1 plaster żółtego sera 

1 plaster wędliny 

1 jajko 

5–6 małych różyczek brokuła 

5–6 surowych małych marchewek

Opis

Różyczki brokuła ugotuj, wrzucając je na 3 min do osolonego wrzątku. Odcedź i opłucz zimną, przegotowaną wodą. Jajko ugotuj na twardo, wkładając je do gotującej się wody na 8 min. Foremką do wycinania ciasteczek wytnij środkową część miąższu z kromek. Zamień środki miejscami, do ciemnej kromki włóż jasny środek i na odwrót, do jasnej ciemny. Posmaruj kromki masłem, przełóż plastrami sera i wędliny. Złóż kromki w podwójną kanapkę. Ułóż kanapkę, ugotowanego brokuła i surowe marchewki w pudełku na kanapki. Jajko na twardo obierz, przekrój na pół i włóż do pudełka z kanapką.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8