Przepisy Zdrowe ciasteczka z płatków owsianych

Składniki

3/4 kostki niskokalorycznej margaryny

1 ½ szkl. brązowego cukru 

1 łyżeczka olejku waniliowego

3 jajka

1 szkl. mąki żytniej

1 szkl. płatków owsianych

1/4 szkl. zarodków pszenicy

1 łyżeczka proszku do pieczenia

3/4 szkl. wiórków kokosowych

3/4 szkl. pokrojonych suszonych fig

1/2 szkl. pokrojonych orzechów włoskich

Opis

Margarynę, jajka i cukier zmiksuj na puszystą masę. Następnie dodaj olejek waniliowy, wmieszaj delikatnie mąkę z proszkiem do pieczenia, płatki owsiane i zarodki pszenicy. Dodaj wiórki kokosowe, pokrojone figi i orzechy – całość dokładnie wymieszaj. Na blasze wyłożonej pergaminem kładź łyżką w ok. 2-centymetrowej odległości okrągłe ciasteczka. Następnie piecz je w piekarniku nagrzanym do 175˚ przez ok. 15 min, do momentu zarumienienia.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8