Przepisy Zawijasy ogórkowe z kawiorem

Składniki

2 zielone ogórki

ok. 150 g twarożku tłustego

2 łyżki jogurtu naturalnego

1 ząbek czosnku

po 2 łyżki kawioru czarnego i czerwonego

kawałki cytryny

przyprawy: sól, pierz biały

Opis

Ogórki dobrze umyj i pokrój w podłużne cieniutkie plastry. Twarożek przełóż do miseczki, dodaj jogurt i razem zagnieć. Dopraw solą i pierzem, a na koniec wciśnij czosnek, wymieszaj.

Plastry ogórka zawiń w rulonik, zostawiając pusty środek. Przytrzymując rulon w palcach, napełnij go twarożkiem. Ruloniki nie powinny się rozwijać, jeśli jednak tak się zdarzy, zepnij je wykałaczką. Najlepiej, jeśli podasz je na małych łyżeczkach do przekąsek, wtedy nie będziesz musiał używać wykałaczek. Na wierzchu każdej przekąski ułóż dwa rodzaje kawioru. Podawaj z kawałkami cytryny do skropienia.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 26.03-1.04.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8