Przepisy Wrap z polędwiczką wieprzową

Składniki

2 polędwiczki wieprzowe

6 łyżek ketchupu

2 łyżki sosu sojowego

1 łyżka miodu

szczypta papryki chilli

1 mała sałata lodowa

pomidorki koktajlowe

zielony ogórek

1 op. wrapów

Opis

Polędwiczki myjemy, osuszamy i oczyszczamy z błon. Składniki marynaty mieszamy w dużej misce, dodajemy polędwiczki i odstawiamy na 2-3 godziny. Następnie kładziemy na grillu i pieczemy 5–6 minut z każdej strony. Ostudzone polędwiczki kroimy na plasterki. Wrapy kładziemy na chwilę na grillu, tak aby się podgrzały. Na każdym rozkładamy plasterki polędwiczek, liście sałaty, połówki pomidorków i plasterki ogórka. Zawijamy i podajemy.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8