Przepisy Wołowina z pędami bambusa

Składniki

500 g wołowiny

200 g makaronu ryżowego wstążki

200 g pędów bambusa - paski lub zapałki

1 papryka zielona

1 papryka czerwona

1 łyżka sosu ostrygowego

3 łyżki sosu rybnego

2 papryczki chilli marynowane

2 ząbki czosnku

pęczek natki pietruszki

Opis

Czosnek i chilli oczyść i drobno posiekaj. Pędy bambusa odsącz, mięso i paprykę pokrój w paski. Na patelni rozgrzej olej, a następnie duś na nim czosnek i chilli. Dodaj mięso i smaż przez kilka minut. Wlej 5 łyżek wody, sos ostrygowy i rybny. Dodaj do mięsa pędy bambusa oraz warzywa. Wszystko razem krótko smaż, a na koniec posyp natką pietruszki. Podawaj z makaronem ryżowym.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8