Przepisy Woda z cytrusami i miętą

Składniki

np. świeże owoce cytrusowe,arbuz

mięta lub inne świeże zioła (np. bazylia)

Sposób przygotowania

1

Słodkie napoje cieszą się dużą popularnością nie tylko latem. A gdyby tak przygotować je bez cukru, za to z odrobiną smaku natury?

2

Podpowiemy Ci jak ze zwykłej wody stworzyć smaczny i zdrowy drink, który pokocha cała Twoja rodzina. Jak to zrobić?

3

Do butelki lub dzbanka z wodą dodaj swoje ulubione owoce lub warzywa, np.: pokrojone drobno brzoskwinie (lub arbuz), pół ogórka pokrojonego w plasterki i kilka listków mięty. Gotowy napój włóż do lodówki na 1-2 godziny tak, aby składniki uwolniły cały swój smak.

4

PODPOWIEDŹ: Napój zyska niepowtarzalny smak i aromat, gdy dodasz do niego lawendę (można użyć suszonej) oraz garść jagód.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 26.03-1.04.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8