Przepisy Wegańskie brownie bananowe z orzechami laskowymi

Składniki

2 banany

100 g mąki owsianej

1 i 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia albo sody

130 ml mleka migdałowego

40 g kakao

100 g brązowego cukru lub 1/2 szkl. zmiksowanych ugotowanych daktyli

Polewa:

60 g gorzkiej czekolady

2 łyżki mleka migdałowego

Sposób przygotowania

 alt=
1

Banany zmiksuj na purée. Dodaj mleko i wymieszaj. Jeżeli używasz daktyli zamiast cukru, dodaj je do zmiksowanych bananów.

 alt=
2

Wymieszaj mąkę, kakao z cukrem (jeżeli nie używasz daktyli) i proszkiem do pieczenia. Łopatką lub łyżką wymieszaj suche składniki z mokrymi.

 alt=
3

Dodaj mleko i wymieszaj. Dodaj orzechy laskowe jeszcze raz krótko wymieszaj i przełóż ciasto do prostokątnej foremki 21x23 cm. Ciasto wstaw do piekarnika nagrzanego do 180º na ok. 20–30 minut. 

 alt=
4

Czekoladę pokrój na małe kawałki i włóż do miseczki z dwoma łyżkami mleka migdałowego. Rozpuść czekoladę w kąpieli wodnej i polej nią ciepłe ciasto.  

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11-13.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4