Przepisy Wędzone tofu ze szparagami i sałatką

Składniki

2 op. tofu wędzonego

1 op. mix sałat

1 pęczek zielonych szparagów

2 pomidory

100 g oliwek

świeże zioła (tymianek, bazylia)

2 łyżki oleju rzepakowego

2 łyżki oliwy z oliwek

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Tofu pokrój w paski lub kostkę. Rozgrzej patelnię z olejem i połóż na niej tofu. Smaż do ładnego zarumienienia.

Szparagi umyj i odłam końcówki. Gotuj na parze do preferowanej miękkości, np. 5 minut.

Sałaty umyj i ułóż na talerzu. Posyp oliwkami. Pomidory pokrój w plastry i ułóż obok sałaty. Sałatkę delikatnie przypraw solą i pieprzem oraz skrop oliwą. Podawaj od razu z usmażonym tofu. Na koniec posyp tofu świeżymi ziołami (tymiankiem lub bazylią.)

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8