Przepisy Warzywne szaszłyczki

Składniki

4-5 małych czerwonych cebul

biała część pora

3 kolorowe papryki

2 cukinie

40 ml oliwy z oliwek

2 łyżeczki mieszanki przypraw na grilla

1/4 łyżeczki soli

Opis

Umyj warzywa. Pora pokrój w centymetrowe, ukośne plastry. Papryki oczyść z nasion i pokrój na mniejsze kawałki. Cebulki rozkrój na połówki. Wszystkie warzywa wymieszaj z oliwą, solą i mieszanką przypraw. 

Kawałki warzyw ponadziewaj na patyczki do szaszłyków średniej długości. Cukinie przekrój wzdłuż na pół i posmaruj oliwą. Szaszłyki i połówki cukinii połóż na średnio rozgrzanym grillu na ok. 10 minut.  

Warzywa powinny pozostać półtwarde. Szaszłyki podaj na grillowanych połówkach cukinii.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 21.11-27.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4