Przepisy Warzywa z piekarnika

Składniki

​1 cukinia

2 czerwone papryki

4 pomidory

2 czerwone cebule

3 ząbki czosnku

10 łyżek oliwy z oliwek

1 łyżka octu winnego

przyprawy: sól, pieprz, oregano

Opis

Wszystkie warzywa dobrze umyj. Pomidory obierz ze skóry, pokrój w szóstki i wypestkuj. Z papryk usuń gniazda nasienne i pokrój je w pasy. Cebulę czerwoną obierz i pokrój w talarki. Cukinię pokrój w plastry. Wszystkie warzywa włóż do miski, zalej 6 łyżkami oliwy z oliwek, dopraw solą i pieprzem. Obierz czosnek i wyciśnij go przez praskę, po czym dodaj go do warzyw. Wszystkie składniki dokładnie wymieszaj ze sobą. Naczynie do zapiekania polej 2 łyżkami oliwy i wsyp do niego wszystkie warzywa z przyprawami. Warzywa polej po wierzchu 2 łyżkami oliwy i posyp oregano. Warzywa zapiekaj ok. 45 min w temp. 180°. Warzywa możesz również podawać na zimno, dodając do nich 1 łyżkę octu winnego.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8