Przepisy Warzywa w sosie chilli z czosnkiem

Składniki

250 - 300 g makaronu (polecamy ryżowy)

2 duże, grubo pokrojone czerwone cebule

2 czerwone papryki pokrojone w kostkę

2 żółte papryki pokrojone w kostkę

50 g świeżych kawałków ananasa

50 g groszku cukrowego

1 mała puszka kukurydzy

1 słoik sosu Słodkie Chilli z czosnkiem

4 łyżki oleju roślinnego

1 puszka mleczka kokosowego

Opis

Makaron ugotuj al dente PORADA KONTEKSTOWA - AL DENTE według instrukcji na opakowaniu. W woku lub na patelni rozgrzej olej, a następnie dodaj papryki i cebulę. Smaż przez 1 min stale mieszając. Następnie dodaj kukurydzę cukrową, groszek cukrowy w całości i kawałki ananasa. Do patelni dodaj 2 - 3 łyżki wody i smaż przez kolejne 3 - 4 min mieszając. Na końcu dodaj sos słodki chilli z czosnkiem oraz makaron, a następnie mieszaj, aż wszystko się ugotuje i pokryje sosem. Dla złagodzenia smaku potrawę można polać mleczkiem kokosowym.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8