Przepisy Udko z farszem warzywnym

Składniki

6 udek w marynacie

1 papryka zielona

1 papryka czerwona

1 biała cebula

20 ml oliwy z oliwek

Sposób przygotowania

1

Udka porozcinaj od środka, nie naruszając skóry i wyciągnij kości. Posmaruj mięso od środka oliwą z oliwek.

2

Papryki umyj i pokrój w słupki. Cebulę pokrój w półplasterki.

3

Pozbawione kości udka przykryj pokrojonymi warzywami, zwiń w rulon i zepnij wykałaczkami. Grilluj na tacce na średnio rozgrzanym grillu, co jakiś czas obracając, aż mięso zmięknie. Tuż przed podaniem zrumień mięso bezpośrednio na ruszcie. Podaj z mieszanką sałat.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8