Przepisy Tzatziki

Składniki

1 ogórek

500 ml jogurtu naturalnego

3 ząbki czosnku

2-3 łyżki oliwy z oliwek

1 łyżka octu winnego

ok. 1/2 pęczka koperku

1 łyżka posiekanej mięty (najlepiej pieprzowej)

przyprawy: sól

Opis

Ogórka obierz i przekrój na pół, oczyść z nasion i pokrój w kosteczkę lub zetrzyj na tarce z dużymi otworami. Czosnek obierz i rozgnieć go, koperek opłucz pod wodą, wysusz i drobno posiekaj, listki mięty również umyj, osusz i posiekaj. Do wyższego naczynka włóż wszystkie posiekane składniki, przypraw solą, dodaj oliwę, ocet i wymieszaj. Całość zalej jogurtem, wymieszaj i schłodź w lodówce. Przybierz koperkiem lub miętą.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11-13.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4