Przepisy Trójkątne batoniki morelowe

Składniki

400 ml soku pomarańczowego 100%

500 g suszonych moreli

100 g jasnych rodzynek

500 g płatków owsianych

100 g posiekanych migdałów

1 łyżka ziaren czarnego sezamu

Sposób przygotowania

 alt=
1

Płatki owsiane upraż na suchej patelni. Następnie rozsyp płatki na papierze do pieczenia i poczekaj aż wystygną.

 alt=
2

Morele i rodzynki umyj w ciepłej wodzie. Włóż do garnuszka i zalej sokiem pomarańczowym. Zagotuj, zmniejsz ogień i gotuj na małym ogniu. Kiedy morele zaczną się rozpadać, zdejmij garnek z ognia. Ostudzone zmiksuj malakserem na puree. Dodaj uprażone płatki i jeszcze raz zmiksuj (możesz dodać płatki partiami).

 alt=
3

Następnie dodaj migdały i sezam.

 alt=
4

Wymieszaj masę łyżką i wyłóż cienką warstwę do foremki z papierem do pieczenia. Wstaw do piekarnika nagrzanego do 110°C na 30 min.

 alt=
5

Podsuszoną masę wyciągnij z piekarnika i pokrój w trójkąty. Zostaw na kilka godzin w chłodnym i suchym miejscu. Po kilku godzinach batoniki stwardnieją. Batoniki przechowuj w zamkniętym pojemniku.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 21.11-27.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4