Przepisy Tortilla z kurczakiem

Składniki

kilka gotowych placków tortilla

1 podwójny filet z kurczaka

1 limonka

1 czerwona cebula

1 papryczka chilli

kilka łyżek pomidorów z puszki lub koncentratu pomidorowego

kilka ząbków czosnku

1/2 puszki czerwonej fasoli

kilka pomidorków koktajlowych

kilka łyżek oliwy z oliwek

kilka listków zielonej sałaty

przyprawy: sól, cukier, oregano

Opis

Kurczaka umyj, podcinaj błony i pokrój w kostkę. Przełóż do miski, skrop sokiem z 1 limonki, polej oliwą z oliwek, dodaj wyciśnięty przez praskę czosnek i posiekaną papryczkę chilli. Całość wymieszaj.

Na rozgrzaną patelnię wrzuć mięso z marynatą i przesmaż na rumiano. Dodaj pomidory z puszki lub koncentrat i posól do smaku. Dodaj oregano, cukier, pieprz oraz fasolę. Całość wymieszaj i podsmaż ok. 2 min.

Placki tortilla podgrzej w piekarniku lub przesmaż na suchej patelni, aby zmiękły. Na każdy placek nakładaj farsz, dodaj liście sałaty, przepołowione pomidorki koktajlowe i pokrojoną w piórka czerwoną cebulę.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8