Przepisy Tortilla meksykańska z fasolą

Składniki

​2 gotowe placki tortilla

150 g mięsa mielonego

1 ząbek czosnku

ok. 6 łyżek fasoli czerwonej

1/2 papryki czerwonej

1/2 papryczki chilli bez pestek

4 krążki cebuli czerwonej

2 łyżki pasty pomidorowej

3 łyżki oliwy z oliwek

sos guacamole

przyprawy: oregano, kminek, słodka papryka suszona

sałata i kawałki pomidorów do dekoracji

Opis

Oliwę rozgrzej na patelni, dodaj drobno posiekany czosnek i posiekane chilli oraz wszystkie przyprawy, podsmaż ok. 1 min. Cebulę obierz i pokrój w plastry, wrzuć na patelnię. Chwilę podsmaż, dodaj mięso mielone i smaż ok. 10 min, stale mieszając. Paprykę umyj, usuń gniazdo nasienne i pokrój w kostkę, dodaj do mięs i wymieszaj. Dodaj także pastę pomidorową i fasolę odsączoną z zalewy. Duś PORADA KONTEKSTOWA - DUSZENIE wszystko na wolnym ogniu ok. 20 min. Placki chwilę podgrzej na suchej patelni lub w piekarniku. Następnie nałóż farsz na jego środek i zawijaj. Podawaj z sosem guacamole lub kwaśną śmietaną.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8