Przepisy Tort chlebowy

Składniki

1 okrągły bochenek chleba (mały)
1 kg twarogu
300 g pomidorów suszonych (z zalewy)
1 papryka zielona
2 pęczki świeżej bazylii
2 łyżki koncentratu pomidorowego
1 łyżka papryki słodkiej mielonej
pieprz czarny mielony
sól

Sposób przygotowania

1

Z chleba wytnij okrągłe blaty. Bazylię opłucz i posiekaj. Pomidory odcedź i pokrój na mniejsze kawałki. Zieloną paprykę umyj i pokrój w kostkę.

2

2/3 sera zmiksuj z pomidorami, koncentratem i papryką w proszku. Pozostałą część sera zmiksuj z ziołami i zieloną papryką. Obie masy dopraw solą i pieprzem. Przekładanie chlebowych blatów zacznij od zielonej masy. Do masy pomidorowej, którą przekładasz środek tortu, możesz dodać więcej papryki lub koncentratu, żeby była ciemniejsza.

3

Pozostałą masą pomidorową obłóż tort z wierzchu. Na koniec udekoruj kleksami ze szprycy i plastrami świeżych warzyw. 

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 26.11-2.12.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 18.11.2020 - 2.12.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4