Przepisy Torciki z pumpernikla

Składniki

pasta I:

100 g sera żółtego

1 jajko

50 g masła

½ łyżeczki musztardy

pasta II:

50 g sera żółtego

100 g masła

100 g koncentratu pomidorowego

8 listków świeżej bazylii

dodatkowo:

½ papryki czerwonej

2 opakowania pumpernikla

Opis

Jajko włóż do zimnej wody i zagotuj. Gotuj jeszcze przez siedem minut. Po tym czasie wyciągnij jajko z wrzątku i wrzuć do zimnej wody. Wystudź, obierz i posiekaj.100 g sera żółtego zetrzyj na drobnej tarce. Dodaj posiekane jajko, 50 g masła, musztardę i utrzyj. Pierwsza masa gotowa.

Posiekaj listki bazylii. Zetrzyj na tarce 50 g sera żółtego. Wymieszaj ser żółty, 100 g masła, koncentrat pomidorowy i posiekaną bazylię. Druga pasta gotowa.

Paprykę umyj i pokrój w paski. Z kromek pumpernikla wytnij kółka foremką do wykrawania ciastek. Kółka z pumpernikla przełóż masami. Wierzch torcików przybierz kawałkami papryki.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8