Przepisy Torcik omletowy z rukolą i łososiem

Składniki

2 jajka
5 pomidorków koktajlowych
25 g łososia
1 garść rukoli
1 łyżeczka masła
pieprz czarny mielony
sól

Opis

Rozbij jajko w miseczce, roztrzep widelcem, dodaj pokrojone kawałki łososia. Rozgrzej patelnię z odrobiną masła i wylej zawartość miseczki. Opiecz omlet, przekładając go na drugą stronę.

Omlet przełóż na talerz, na wierzch połóż rukolę i pokrojone pomidorki koktajlowe. Przygotowując drugi omlet, roztrzep tylko jajko, pomidory ułóż na wierzchu ścinającego się omletu już na patelni. Sól i pieprz dodaj do smaku do roztrzepanych jajek.

Całość można udekorować odrobiną rukoli i pomidorkami. Wspaniale smakuje z kubkiem gorącego kakao z miodem i kardamonem. Smacznego!

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 26.11-2.12.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 18.11.2020 - 2.12.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8