Przepisy Tofu z kaszą bulgur i warzywami sezonowymi

Składniki

50 g tofu naturalnego

1 łyżka oleju sezamowego

50 g kaszy bulgur

1 i 1/2 łyżki sosu sojowego grzybowego

1 łyżeczka musztardy, np. rosyjskiej

1 łyżeczka oliwy z oliwek

1 łyżka sezamu

warzywa sezonowe, np. młoda marchewka, rzodkiewki, ogórek, papryka

garść szczypiorku

przyprawy: sól i pieprz (opcjonalnie)

Opis

Kaszę przygotuj zgodnie z opisem na opakowaniu. Gdy już będzie gotowa, dodaj do niej oliwę i wymieszaj.

Tofu pokrój w kostkę i obsmaż na oleju sezamowym. Pod koniec dodaj sos sojowy i, jeżeli chcesz, przypraw solą i pieprzem. Smaż chwilkę, aż cały ser pokryje się sosem.

Warzywa obierz i pokrój według własnych upodobań. Ogórki możesz pokroić we wstążki przy pomocy obieraczki do jarzyn. Dopraw je musztardą.

Gotowe danie przełóż na talerz i posyp sezamem oraz szczypiorkiem.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8